Dovanų kuponai

Dovanų kuponą taip pat galite įsigyti atvykus pas mus. Prieš atvykstant reikia susiderinti laiką telefonu, el. paštu arba facebook paskyroje.

Pabėgimas.lt dovanų kupono minimali įsigyjimo vertė yra 52 eurų. Maksimalią sumą galėsite nustatyti Jūs!

Dovanų kupono taisyklės:
  1. Dovanų kuponas nekeičiamas į pinigus.
  2. Dovanų kuponas galioja 3 (tris) mėnesius nuo jo įsigijimo dienos. Dovanų kupono galiojimo pabaigos data yra nurotyta ant Dovanų kupono.
  3. Dovanų kupona reikia pateikti prieš pradedant žaidimą.
  4. Tuo atveju, kai Dovanų kuponu atsiskaitoma už paslaugas, kurių kaina viršija Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, trūkstamą įsigyjamų paslaugų kainos dalį galima primokėti grynaisiais pinigais.Jeigu paslaugų kaina yra mažesnė už Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, grąža nėra atiduodama.
  5. Dovanų kuponas atsiskaitymui už paslaugas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Pateikus Dovanų kuponą atsiskaityti už paslaugas, Dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
  6. Tuo atveju, jei Dovanų kuponas yra sugadintas, suteptas, suplėšytas ar kitaip pažeistas ir dėl to nėra galimybės identifikuoti Dovanų kupono numerio, Dovanų kupone nurodytos pinigų sumos dydžio, unikalaus brūkšninio kodo, Dovanų kuponu atsiskaityti už prekes ir (ar) paslaugas nėra galima, toks Dovanų kuponas nėra keičiamas ir pinigai už jį nėra grąžinami.