Privatumo politika

Ši privatumo politika paaiškina, kaip mes naudojame bet kokią asmeninę informcija apie savo klientus kai teikiame jiems paslaugas arba kai naudojatės šia svetaine.

Kam taikoma ši privatumo politika?

Ši privatumo politika taikoma visiems mūsų klientams

Kada renkama asmeninė informacija?

Asmeninė informacija apie jus yra renkama visada kada užpildytote bet kurią anketą šioje svetainėje, kaip kreipetės į mus dėl paslaugų el. paštu.

Slapukai

Mes naudojame „Google Analytics“, kad kauptume informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine, kad galėtume patobulinti ir suteikti lankytojams geresnę patirtį. Šie slapukai nesaugo jokios asmeninės informacijos apie jus, pvz., Vardas, adresas ir kt.

Kokią asmeninę informacija renkame?

Mes renkame šią asmeninę informaciją apie jus:

 1. Vardas
 2. Pavardė
 3. El. paštas
 4. Mobilaus telefono numeris

Automatinė informacija

Kai apsilankote šioje svetainėje mes automatiškai gauname specifinę informacija apie jūsų apsilankymą svetainėje. Informaciją naudojame stebėdami svetainės lankomumą ir naudodamiesi naršymu bei vartotojo patirtimi svetainėje. Informacija, kurią automatiškai gausime:

 1. Pageidaujamas URL (Uniform Resource Locator);
 2. IP (interneto protokolo) adresas (tai gali arba negali būti nustatytas konkretus kompiuteris);
 3. Domeno vardas, iš kurio galite prisijungti prie interneto;
 4. Nukreipiantis URL;
 5. Programinė įranga (naršyklė / operacinė sistema), naudojama prieigai prie puslapio;
 6. Lankytų svetainės puslapių lankymo datą ir laiką

Kaip mes naudosime šią informaciją?

Pabėgimas.lt rimtai vertina Jūsų privatumą, todėl asmeninę informaciją naudosime tik teikdami paslaugas, kurių Jūs pageidausit. Šią informaciją naudosime tik laikydamiesi jūsų nurodymų ir duomenų apsaugos įstatymų.

Kaip dalijamasi šią informacija?

Šią informaciją Pabėgimas.lt darbuotojai dalijasi naudodamiesi el. paštu, trumposiomis teksto žinutėmis ir mobilaus telefono skambučio metu.

Duomenų saugojimas ir naikinimas

Savo klientų duomenis mes saugojame saugiai tiek laiko kiek yra mums reikalinga arba kiek pareikalauja klientas. Jei mūsų klientas norėtų sužinoti daugiau informacijos, kaip kaupiame duomenis apie jį, susisiekite tiesiogiai su mumis.

Prašymas apie asmens duomenis

Klientai bet kuriuo metu gali pagrįstai naudotis mūsų turimais asmens duomenimis ir mes pateiksime šią informaciją nemokamai. Jei norėtumėte paprašyti savo asmens duomenų kopijos ar turite klausimų, susijusių su jūsų asmeniniais duomenimis, susisiekite su mumis info@pabegimas.lt nurodydami šią informaciją:

 1. Jūsų vardas ir pavarde;
 2. Jūsų prašomų duomenų aprašymas;
 3. Visi el. pašto adresai (buvę ir esami);
 4. Visi mobilaus telefono numeriai (buvę ir esami);

Nuo tos dienos, kai gauname prašymą, pagal atitinkamus įstatymus turime 40 dienų apdoroti jūsų prašymą.